اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در تهران

سپتامبر 6, 2017 11:51 ق.ظ

اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در تهران این هفته مردم از سراسر کشور و جهان به نقاط مختلف ایالات متحده برای خورشید گرفتگی کامل ساحل به ساحل در 21 اوت سفر کردند.

این زمان 99 سال از زمان آخرین خورشیدگرفتن خورشید در خلیج فارس در سال 1919 بوده است. آخرین رخداد در قاره آمریکا در سال 1979 رخ داده است. از اورگان تا کارولینای جنوبی، در مجموع 14 ایالت در مسیر کامل بودند، از جمله نبراسکا، ایلینوی، وایومینگ، آیداهو، تنسی و کنتاکی.اخبار اجاره اتومبیل با چند شرکت اجاره خودرو صحبت کرد تا ببینند که چگونه با هجوم مسافران رفت و آمد کرد.

به گفته بندر پورتلند، در اورگان، انتظار می رفت که بیش از 17،000 خودرو در مدت سه روز برای خورشید گرفتگی از فرودگاه بین المللی پورتلند اجاره شود. مسافران به پورتلند پرواز کردند و ماشین ها را برای سفر به سالم و دیگر مناطق در مرکز اورگان، از جمله صنعت خودرو سازی اجاره کردند.

ایران خودرو مدیر مالی اجاره اتومبیل در فرودگاه پورتلند را مدیریت می کند. برای شرکت او، شنبه و یکشنبه در میان شلوغ ترین روزها برای مسافران برداشتن وسایل نقلیه بود.

او گفت: “برنامه ریزی شامل همه آماده سازی قبل از رویداد است و در حال حاضر گرفتن اتومبیل ها قطعه دیگر آن است.” “ما انتظار داریم تا بیشتر وسایل نقلیه در روز سه شنبه 22 و چهارشنبه 23 بهمن بازگردانده شود.”

کرایه خودرو

اجاره خودرو در تهران طبق گفته  فرودگاه در طرح هایی برای مقابله با افزایش درآمد اجاره ای فعال بوده است. طبقه بالا پارکینگ – که یک پارکینگ عمومی است – پاک شد و برای بازپرداخت اجاره ماشین سرازیر شد. او گفت: “این کمک خواهد کرد که راه های ورودی را روشن کنید زمانی که مناطق بازگشت اجاره به طور منظم پر می کنند.”با توجه به نگرانی ها در مورد رنت خودرو ، هفته قبل از نیز با مشتریان تماس گرفته شد دلار برای تایید رزرو خود را مشغول بودند.

“مردم بسیار مضطرب بودند؛ کرایه خودرو گفت: “بسیاری از آنها برای پیشگیری از این رویداد برنامه ریزی کرده بودند.” “مشتریان می خواستند تماس بگیرند و اطمینان بدهند که اتومبیلشان در انتظار آنهاست. دلار و دیگر اپراتورها با موفقیت انتظارات رزرو را برآورده می کنند. شرکای ما در بندر پورتلند در ایجاد این رویداد موفق برای همه شرکت های اجاره اتومبیل و مشتریانشان نقش مهمی داشت. عینک حتی برای بسیاری از مسافران فراهم شده است. “جان تگزورنس، اجاره یک حق رای دادن در در اجاره خودرو بعضی از مردم ماشین کتاب را به رانندگی به کاسپر برای دیدن کامل گرفتگی.

اجاره ماشین در تهران

“ما یک مقصد توریستی با . گفت: “تورگرسون” گفت: “راشومر 30 مایل، بنابراین ما در تابستان مشغول کار هستیم.” “گرفتگی فقط یک فرصت برای اجاره اتومبیل است. من تا به حال بسیاری از رزرو روز یکشنبه، و ما حتی در روز یکشنبه باز نیست. من کسانی را که مایل به رانندگی برای دیدن گرفتگی هستند، مشخص می کنم. “جف نوینچواندر، مجوز اجاره ماشین در تهران در جنوب غربی میسوری، شاهد افزایش تعداد رزروها نبود. او گفت: “ما حدود دو ساعت از مسیر کل حادثه رنج می بریم.”

طبق گفته لورا بریانت، ارتباطات شرکتی برای سازمانی، در سراسر تمام فرودگاهها در کارولینای جنوبی (کلمبیا، مریل ساحل، چارلستون و ساوانا) مکان های شرکت های سرمایه گذاری افزایش دو رقمی در رزرو را برای یک دوره سه روزه پیش گرفت. منابع: “ما یک مقصد توریستی با . گفت: “تورگرسون” گفت: “راشومر 30 مایل، بنابراین ما در تابستان مشغول کار هستیم.” “گرفتگی فقط یک فرصت برای اجاره اتومبیل است. من تا به حال بسیاری از رزرو روز یکشنبه، و ما حتی در روز یکشنبه باز نیست. من کسانی را که مایل به رانندگی برای دیدن گرفتگی هستند، مشخص می کنم. “

اجاره خودرو در تهران جف نوینچواندر، مجوز اجاره خودرو ارزان در تهران در جنوب غربی میسوری، شاهد افزایش تعداد رزروها نبود. او گفت: “ما حدود دو ساعت از مسیر کل حادثه رنج می بریم.”

طبق گفته لورا بریانت، ارتباطات خودرو سازی شرکتی برای سازمانی، در سراسر تمام فرودگاهها در کارولینای جنوبی (کلمبیا، مریل ساحل، چارلستون و ساوانا) مکان های شرکت های سرمایه گذاری افزایش دو رقمی در رزرو را برای یک دوره سه روزه پیش گرفت. دارایی ها……

برچسب ها: , , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *