اجاره خودرو در محل

اجاره خودرو در محل

نوامبر 21, 2017 1:38 ب.ظ

اجاره خودرو در محل

دو مرد پس از آسیب رساندن وسایل نقلیه در محل اجاره بدون کرایه ماشین در اجاره خودرو پارسی.

براساس گزارش پلیس، افسران در 5 دسامبر در تاسیسات بی قید و شرط پاسخ دادند. یکی از شاهدان گفت که او دو مورد آینه بر روی وسایل نقلیه را مشاهده کرد. این افراد تحت بازداشت قرار گرفتند.

ماموران پلیس با صاحب شرکت اجاره ای تماس گرفتند که می خواست اتهامات را در مورد هر دو متهم مطرح کند. پس از تحقیق، افسران متوجه شدند که 13 خودرویی که آینه های شکسته ای را پشت سر گذاشته اند. طبق گزارش، صاحب شرکت تخمین زده می شود که این خسارت به حدود 4500 دلار برسد.

اتهام به رنت ماشین

براساس گزارش پلیس، یکی از مظنونان، اندرو گریگز، به پلیس اعتراف کرد که به طور غیرقانونی وارد ساختمان شده و در پایین انقباض ساختمان قرار گرفته و سپس 24 آینه نمای دید در 13 خودرو اجاره را از بین برد. رنت ماشین به اتهام جاسوسی، آزار و اذیت و داشتن ابزارهای سرقت محکوم شد.

اجاره خودرو کارمند امضاء اجاره اتومبیل در اورلاندو بود، اما با درک فعالیت های غیرقانونی که ادعا شده توسط اجاره خودرو انجام می شد، امضاء اجاره اتومبیل به سرعت اجاره ماشین از وظایف خود را از طرف شرکت، تا زمان اتمام مجرم تحقیق و بررسی.

اجاره خودرو به طور مستقیم

“امضاء اجاره خودرو به طور مستقل هرگونه مسئولیتی را برای وقایع ناگوار که در مواقع بی عیب و نقص خودرو رخ داده است را رد می کند، اما با توجه به شدت اتهامات، ما احساس خستگی آقای گریگز را داشتیم”، یک نماینده شرکت از امضاء اجاره اتومبیل.

در یک وبلاگ ارسال شده در وب سایت اجاره خودرو در تهران ، او نوشت که این شرکت تمرکز خود را از ساخت اتومبیل های بدون راننده به سنسورها، نرم افزار و فن آوری توسعه می دهد و سپس آن را به شرکت های خودرو سازی و شرکت های سوارکاری مجوز می دهد.

ما می توانیم تکنولوژی ما را در وسایل نقلیه شخصی، وسایل حمل و نقل عمومی، تدارکات و یا حل مسائل مربوط به آخرین مسافت برای حمل و نقل عمومی ببینیم. اجاره خودرو بدون راننده در پست متوسط نوشته است. در بلندمدت، تکنولوژی خود رانندگی می تواند در شیوه های جهان مفید باشد هنوز تصور کنید، ایجاد انواع جدیدی از محصولات، مشاغل و خدمات.

رنت ماشین

برچسب ها: , , , , , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *