اجاره خودرو ملی

اجاره خودرو ملی

نوامبر 16, 2017 10:40 ق.ظ

اجاره خودرو ملی

اجاره خودرو ملی سه تبلیغ جدید تلویزیونی و چندین فیلم دیجیتال با بازیگر پاتریک واربرتون را به عنوان بخشی از برنامه تبلیغاتی «برو مانند یک طرفدار» نشان خواهد داد.

به گفته شرکت، این کمپین برجسته تعهد ملی به ارائه مسافران فرودگاه از کنترل بی نظیر از طریق تجربه اجاره خود است. خودرو در آگهی های بازرگانی و فیلم ها به عنوان مسافر کسب و کار “علاقه مندان کنترل” ارائه می شود که دوست دارد کنترل خود را حفظ کند.

اولین تبلیغ دو تبلیغ تلویزیونی در طول یکشنبه شب فوتبال قرار دارد. به گفته این شرکت، در این آگهی، تیم های اجاره خودرو با گروه اجاره خودرو برای ترویج مزایای عضویت باشگاه اجاره ماشین ملی، به گفته این شرکت.

رنت ماشین و اجاره خودرو بازاریابی


راب کانورز، معاون رئيس جمهور ملی اتومبیل کرایه بازاریابی برند گفت: “کمپین تبلیغاتی ما مانند یک طرفدار از طنز استفاده می کند تا به کمبود کنترل ناگهانی مسافران در فرودگاه آسیب برسد.” “با کشیدن پاکت کمدی در این آگهی های جدید، ما توانایی نمایش رنت ماشین از علاقه مندان کنترل نهایی را به یاد می آوریم که مسافران مسافرتی که ملی را کنترل کنترلی بر تجربه ی اجاره خود و همچنین ارتقاء های رایگان مکرر می دهد، استفاده می شود.

اجاره خودرو ، ارائه دهنده نرم افزار اجاره اتومبیل، توانایی مدیریت سوخت یا مسافت پیموده شده مورد استفاده در هر اجاره را فراهم می کند.

هنگامی که وسیله نقلیه بازگردانده می شود، کاربر می تواند مقدار مسافت پیموده شده و سوخت با کیلومتر شمارنده و سوخت در نرم افزار اضافه کند. نرم افزار سپس کل هزینه اجاره را دوباره محاسبه می کند.

این شرکت می گوید هنگامی که کاربر اجاره اتومبیل بعدی برای یک وسیله نقلیه را ایجاد می کند، مقدار سوخت یا مسافت پیموده شده وارد زمان گذشته می شود.

با توجه به رنت ماشین ، نماینده خدمات مشتری برای ، این یک ویژگی کرایه ماشین است که بسیاری از مشتریان ما از آن استفاده می کنند.

برچسب ها: , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *