اجاره ماشین برای تعطیلات

سپتامبر 12, 2017 8:43 ق.ظ

اجاره ماشین برای تعطیلات

شرکت اجاره خودرو پارسی بزرگترین شرکت اجاره خودرو برای تعطیلات مشتریان گرامی با ارائه ماشین های لوکس در خدمت آنان میباشد.

به گفته این شرکت، اجاره خودرو در هشت مکان جدید اضافه کرده است، از جمله کرایه ماشین و دانشگاه شیکاگو.
اولین بار در ژوئیه 2006 در منطقه شیکاگو با تعداد انگشت شماری از وسایل نقلیه راه اندازی شد. از آن زمان تاکنون بیش از 500 وسیله نقلیه در سراسر شهر از به ، به  و فرودگاه بین المللی شیکاگو  و فرودگاه بین المللی شیکاگو اجاره لندکروز رشد کرده است.

اجاره ماشین برای تعطیلات به گفته این شرکت، همچنین مدل های جدید خود را برای ناوگان شیکاگو، از جمله ، مرسدس بنز ، مرسدس بنز ، اجاره بنز  اضافه کرده است.رزروهای ساعتی شامل گاز، بیمه، تعمیر و نگهداری، نقاط پارکینگ اختصاصی برای بلند کردن و بازگشت، و 180 مایل آزاد در روز است.

اجاره اتومبیل

كارگران هرتز و پرخطر، اجاره اتومبیل را برای مشتریان تمیز، نگهداری و تهیه می كنند. آنها همچنین به نقاط مختلف فرودگاه بینالمللی سیاتل-تاکوما رانندگی می کنند.هرتز و رنت ماشین (تورم) قرارداد را به طور رسمی 18 اوت امضا کردند. شرکت ها هر جایی از چند هزار دلار تا 30،000 دلار برای هر کارمند، از جمله بهره، پرداخت خواهند کرد. با توجه به انتشار خبری، تنها دستمزد پشتی 1.51 میلیون دلار است – با 458.651 دلار دیگر به سود.

براساس توافقنامه، اجاره ماشین در تهران دولت هرگونه مجازات مربوطه را رد کرد و هیچ مشکلی از سوی شرکت ها پذیرفت.

رنت خودرو

اجاره ماشین برای تعطیلات شرکت ها  را برای افرادی که رنت خودرو می بایست فرم را امضا کنند و کارفرمایان را از هر گونه ادعای دیگر امضا کنند، ارسال می کند. اگر کارمند با شما تماس نداشته باشد، طبق اعلام خبری،  برای یک سال قبل از ارسال آنها به اداره درآمد به عنوان درخواست نشده نگهداری خواهد شد.

اجاره ماشین برای تعطیلات این توافق نامه ادعاهای اضافی برای دستمزد بازپرداخت سایر کارگران در اجاره ماشین و  را از طریق می تواند اداره کند. این همچنین هرگونه شکایات قانونی دیگر را در مورد این مسئله که  را شامل می شود، متوقف می کند.

برچسب ها: , , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *