اجاره ماشین شرکت مشترک

اجاره ماشین شرکت مشترک

سپتامبر 25, 2017 11:15 ق.ظ

اجاره ماشین شرکت مشترک

اجاره خودرو پارسی یک بخش از با اجاره ماشین ، یک شرکت هواپیمایی که یک شرکت مشترک بین  و است، همکاری می کند.

این همکاری جدید در ارائه که کرایه ماشین به مشتریان خود ارائه می دهد گسترش می یابد. به گفته شرکت، با استفاده از ، مسافران اکنون تعدادی از گزینه های اجاره اتومبیل را در زبان ترجیحی خود خواهند داشت.

رنت ماشین

کرایه خودرو خطوط هوایی، آژانس های مسافرتی آنلاین و وب سایت های سفر را به موجودی اجاره اتومبیل شرکت در بیش از 39،000 مکان در 180 کشور دسترسی می دهد. رنت ماشین به بیش از 110 مقصد در ترکیه، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، یونان و مصر پرواز می کند.

اجاره ماشین شرکت مشترک احمد گندوز، تجارت الکترونیک و متخصص جانبی در رنت خودرو ، گفت: “ما مشتاق ارائه این راه حل برای مسافرانمان هستیم، که دوستانه و قابل اعتماد است.” اجرای سریع، صاف و بدون مشکل بود و ما قبلا متوجه افزایش در تبدیل و رضایت مشتری شده ایم. ما اطمینان داریم که این مشارکت همچنان به موفقیت تبدیل خواهد شد، به خصوص با توجه به سیستم رزرو و رزرو جدید ما. “

اجاره ماشین در تهران

“ما خوشحالیم که با اجاره اتومبیل همکاری داشته باشیم و خوشحالیم که می توانیم مسافران خود را با یک پلت فرم کاربر پسند ارائه دهیم که ماشین مناسب را در زمان مناسب و برای قیمت مناسب ارائه می دهد.” کرایه اتومبیل ، مدیر منطقهی  “قدرت ما بهترین خدمات به مشتری و همچنین افزایش نرخ تبدیل است و ما قصد داریم تا سهم قابل توجهی در رشد مداوم اجاره ماشین در تهران نیز داشته باشیم.”

اجاره ماشین شرکت مشترک اجلاس اتومبیل اجاره ای  در سال پنجم خود، سالانه سخنرانان و برنامه های خود را اعلام می کند، همراه با یک شهر جدید و هتل مقر. رویداد امسال برگزار می شود 24-25 اکتبر در رنت اتومبیل در نزدیکی اورلاندو، Fla.

کریس براون، مدیر اجرایی ، گفت: “ما هیجان زده هستیم به شمال اورلاندو، یک مقصد جهانی که با بسیاری از پروازهای مستقیم داخلی و بین المللی قابل دسترسی است، حرکت کنیم.” “و صبر کن تا ملک جدیدی را مشاهده کنی – این مجلل، مدرن و بوتیک است و به خوبی به اجلاس کمک خواهد کرد.”

اجاره خودرو

اجاره ماشین شرکت مشترک “در مورد مسائل قانونگذاری نیست؛ این خودرو 101 اجاره یا آینده اجاره اتومبیل نیست، “براون اضافه کرد. “موضوع اجلاس اجاره اتومبیل در مورد بهبود عملیات اجاره ماشین است. این در مورد دادن صاحبان، مدیران و کارمندان برتر آنها ابزار برای دستیابی به پایداری و به طور مستقیم بهبود بخشیدن به خط پایین امروز است. “

برچسب ها: , , , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *