انتخاب رنت ماشین

انتخاب رنت ماشین

نوامبر 25, 2017 12:45 ب.ظ

انتخاب رنت ماشین

 

اجاره خودرو پارسی به عنوان یک فروشنده واجد شرایط انتخاب شده توسط رنت ماشین . انتخاب شده است. حق بیمه هتل ها حدود 6،500 خواص نشان دهنده بیش از 500،000 اتاق در سراسر جهان در سراسر 11 مارک.

تحت قرارداد چند ساله کرایه ماشین و رنت ماشین نام شرکای اجاره اتومبیل برای انتخاب هتل ها و برنامه پاداش انتخاب است که دارای بیش از 33 میلیون عضو در سراسر جهان است. به گفته شرکت، و بودجه محصولات، خدمات و ارائه محصولات خود را به مشتریان و حق رای دادن اجاره ماشین ارتقا می دهند و در کانال های بازاریابی رنت ماشین برجسته می شوند.

انتخاب رنت ماشین

انجمن جهانی اجاره خودرو پارسی

استیون رایت، معاون ارشد، سفر، مشارکت و انجمن های جهانی، ” اجاره خودرو پارسی” می گوید: “انتخاب هتل ها طیف وسیعی از گزینه های با کیفیت بالا را برای مسافران در سراسر جهان فراهم می کند و تبدیل به یکی از بزرگترین و موفق ترین هتل های هتل در جهان شده است.” گروه “بازاریابی محصولات و خدمات خود را به مشتریان وفادار خود در تمام مارک های خود را به ما کمک می کند تا حجم افزایشی را جذب کند. ما منتظر هستیم که نیازهای تحرک مشتریان خود را در رنت ماشین و بودجه خدمت کنیم.”

بودجه اجاره ماشین

“مانند ما، گروه بودجه اجاره ماشین می داند که هر سفر مهم است، چه این یک تعطیلات طولانی مدت و یا یک سفر تجاری در آخرین لحظه، و مارک های پیشرو صنعت خود را در سراسر جهان شناخته شده است، گفت:” ریک رنت ماشین ، معاون رئيس جمهور از خرید خدمات، رنت ماشین . “ما افتخار می کنیم که اجاره اتومبیل را به عنوان فروشنده واجد شرایط برای راه حل های تحرک انتخاب کنیم و اجاره خودرو و رنت ماشین را به لیست شرکت های ما اضافه کنیم.”

اجاره خودرو پارسی بزرگترین شرکت رنت ماشین در تهران اجاره ماشین بدون راننده و اجاره خودرو در ایران.

اخبار اجاره ماشین

منبع :BBC

برچسب ها: , , , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *