بزرگترین شرکت اجاره ماشین در ایران

بزرگترین شرکت اجاره ماشین در ایران

سپتامبر 7, 2017 8:32 ق.ظ

بزرگترین شرکت اجاره ماشین در ایران

بزرگترین شرکت اجاره ماشین در ایران به طور رسمی قرارداد همکاری طولانی مدت را با ماشین سازی یک شرکت خودروی اجارهای مستقر در آمریکای جنوبی، تحت تایید مقامات ضد تراست کشور ایران وارد کرده است.هرتز به عنوان بخشی از توافقنامه که ابتدا در تاریخ 5 دسمبر سال 2016 اعلام شد، اکنون فروش اجاره اتومبیل و بروز اجاره اتومبیل خود را به کرایه ماشین متوقف کرده است.

رنت ماشین

هر دو شرکت وارد قرارداد همکاری و همکاری با نام تجاری شده اند تا رابطه فعلی خود را کنترل کنند. به گفته هرتز، اتحاد نیز شامل تبادل دانش و دانش در زمینه فن آوری، خدمات به مشتری و برتری عملیاتی خواهد شد.بزرگترین شرکت اجاره ماشین در ایران تحت قرارداد همکاری و ارجاع، مشتریان رنت ماشین در خارج از آمریکای جنوبی به کانال رزرو هرتز مراجعه می کنند. هرتز در بازارهای انتخابی، از جمله ایالات متحده آمریکا، انتظار دارد که مارک اجاره ماشین را در مکانهای اصلی فرودگاه که بازدیدکنندگان از برزیل را خدمت می کنند، نمایش دهند.

اجاره ماشین در تهران

به همین ترتیب، مشتریان اجاره خودرو که به برزیل سفر می کنند، به اجاره ماشین در تهران معرفی می شوند، با نام تجاری در بسیاری از مکان ها، دسترسی به شبکه گسترده ای از مکان ها و ناوگان وسیع خودرویی پیش از هرتز برزیل را ارائه می دهند.قیمت خرید عملیات هرتز برزیل که شامل اجاره اتومبیل و وسایل نقلیه اجاره می شود، در حدود 360 میلیون دلار بسته شده است – با توجه به تنظیمات پس از بسته شدن و نتیجه گیری یک ممیزی مالی.

بزرگترین شرکت اجاره ماشین در ایران کاترین وارینیلو، رییس و مدیر عامل شرکت هرتز می گوید: “ما افتخار می کنیم که با اجاره ماشین در ایران همکاری داشته باشیم، که با آن مقادیر مشابهی از نوآوری ها و برتری های مشتریان را به اشتراک می گذاریم.” این توافق، دو مارک برجسته و یک محصول پیشرفته و خدماتی را برای مشتریان مربوطه ما به عنوان آنها سفر جهان است. “

اجاره ماشین بدون راننده

یوجینویو ماتار، مدیر عامل شرکت اجاره ماشین بدون راننده گفت: “ما بسیار با انگیزه آغاز این همکاری استراتژیک درازمدت است که نشان دهنده یک نقطه عطف جدید برای توسعه بخش است.” مشتریان هر دو شرکت خدمات نوآورانه، حضور و راه حل ها را ارائه خواهند داد برای تسهیل تحرک و بهبود تجربه خود در مورد اجاره اتومبیل و اجاره خودرو است . “

برچسب ها: , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *