تکنولوژی سریع اجاره خودرو

تکنولوژی سریع اجاره خودرو

نوامبر 20, 2017 8:53 ق.ظ

تکنولوژی سریع اجاره خودرو

در دنیای پیشرفت های تکنولوژیکی سریع و انتظار از لذت بردن فوری رشد کرده است. عادت های سفر خود را نیز توسعه داده اند، تحت تأثیر افزایش شهرنشینی، کاهش مالکیت خودرو و باز بودن حمل و نقل چند منظوره. اجاره خودرو یکی از این گزینه ها است – اما چگونه می توانید هزاره ها را در مورد اجاره یک خودرو و ایجاد وفاداری با آنها تحریک کنید؟

اپراتورهای اجاره اتومبیل

کن ستلون، معاون اجرایی و شریک ، مشاوره می کند تا اپراتورهای اجاره اتومبیل برای رسیدن به هزاره های جوانتر – حتی اجاره دهندگان جوانتر از 25 سال.

اجاره خودرو پارسی می گوید: “اگر شركت های اجاره اتومبیل به خاطر اجاره دادن به اجاره دهندگان 20 تا 25 ساله باز می شدند، این امر می تواند منجر به فرصتی جدید برای آنها شود.” “اپراتورهای اجاره اتومبیل باید از ذهنیتی که اجاره کردن به مشتریان زیر 25 ساله را دارد، اجتناب کند، فرصتی برای تأمین هزینه های کمتر از سن قانونی است. آنها را دستگیر نکنید.


حداقل سن اجاره آسانسور بر اساس یوتا برای اجاره 21 است و هیچ اضافی اضافی وجود ندارد.

چاد کندل، معاون رئيس جمهور و مدیر کل اجاره خودرو می گوید: “اجاره به رانندگان جوان تر، شرکت ما را به یک مخاطب بزرگ تر باز می کند.” “اما این نیز یک خطر بزرگ است. شرکت ما دارای سياست ها و روش هایی است که سعی در کاهش آن دارد. ”

ریک ، مدیر عامل شرکت ، توصیه می کند که با تجربه، نه تنها محصول را هدایت کند. “تجربه خارج از منزل و لذت بردن است؛ اجاره اتومبیل می تواند به این تجربه اضافه شود. “

بازاریابی اجاره ماشین

هنگام ساخت یک برنامه بازاریابی، رسانه های اجتماعی باید جزء باشند. طبق گزارش مرکز تحقیقات اجاره ماشین ، 90 درصد از بزرگسالان جوان (18 تا 29 ساله) از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. و یک سوم از هزاره ها می گویند رسانه های اجتماعی یکی از کانال های مورد نظر خود برای برقراری ارتباط با کسب و کار هستند.

رسانه های اجتماعی تنها روش بازاریابی رنت ماشین شرکت های اجاره ای برای ارتباط با هزاره ها نیستند. ما با چندین اپراتور اجاره اتومبیل صحبت کردیم تا ببینیم چگونه آنها به نسل جوان می رسند

برچسب ها: , , , , , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *