جلسه ناوگان اجاره اتومبیل

جلسه ناوگان اجاره اتومبیل

نوامبر 9, 2017 1:42 ب.ظ

جلسه ناوگان اجاره اتومبیل

جلسه ناوگان جم، یک بلوک دو ساعته برنامه نویسی اختصاص داده شده به مسائل ناوگان در اجاره اتومبیل، برای چهارمین سال متوالی بازگشته است. اجاره ماشین ، اقتصاددان ارشد شرکت رنت ماشین ، در مورد نحوه توفان هاروی، ایرما و ماریا در ناوگان خود در “بازخوانی تصویر بزرگ 2017 و فراتر از آن” بحث کرد. براساس گزارش کرایه ماشین ، تجاری، دولت و ناوگان حمل و نقل اجاره ای می تواند به تعداد زیادی به عنوان 18،500 واحد.

بنیانگذاران

نیل آبرامز، بنیانگذار شرکت مشاوره ایبرامز، بیش از 40 سال دانش صنعت را به سمینار خود «تکامل صنایع دست اندرکاران شخصی – و آنچه که به اپراتورهای اجاره ای امروز می دهد» به ارمغان آورده است. او ارزیابی رشته ها، حق رای دادن و بازار های مستقل برای درک تاثیر مدل های جدید کرایه ماشین حمل و نقل، از جمله انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی و وسایل نقلیه مستقل.

سمینارهای متعددی بهترین شیوه برای اجرای یک کار اجاره اتومبیل را ارائه دادند. موضوعات شامل فهم پردازش پرداخت، ایجاد نام تجاری از طریق رسانه های اجتماعی، چگونگی جلوگیری از اشتباهات حسابداری عمومی، ابزار پیشگیری از دعوی قضایی و راه های تقویت شاخص رضایت مشتری.

شرکت کنندگان اجاره اتومبیل

دو سمینار در اسپانیایی برای شرکت کنندگان در آمریکای لاتین ارائه شد. نشست صبح روز دوشنبه، نشست آمریکای لاتین به پرسش های مربوط به چالش های خاصی که با اپراتورهای اجاره اتومبیل در آمریکای لاتین مواجه شد، پاسخ داد.

شرکت کنندگان فرصت های مختلفی برای شبکه در سراسر رویداد داشتند، از جمله پذیرش سالن نمایشگاه، شام مشتری و شکستن شبکه.

مایک پیتچر، سخنگوی، نویسنده و مشاور رهبری، سخنرانی کلیدی را با عنوان “هفت ائتلاف رهبری برای نژاد جدید رهبر” ارائه داد. همانطور که مدیر عامل شرکت اجاره ماشین در ایالات متحده آمریکا، اجاره خودرو با افزایش مشارکت کارکنان، نتایج کمتری را به دست آورد. او هفت رنت ماشین را به عنوان خنده، یادگیری، گوش دادن، زبان، کرایه ماشین ، میراث، و عشق ارائه داد.

برچسب ها: , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *