اجاره ماشین تویوتا پریوس

ده مدل برتر برای اجاره ماشین

دسامبر 31, 2017 3:51 ب.ظ

ده مدل برتر برای اجاره ماشین

انتخاب یک خودروی کامل از نظر قیمت، ویژگی‌های فنی و ایمنی، می‌تواند نیازمند تحقیقات قابل‌ توجهی باشد. یک خریدار باهوش نیز اثناء خرید اتومبیل به قابلیت اطمینان آن  و حتی خوشنودی صاحبان قبلی آن نگاه می‌کند تا بتواند از خودروی خود نهایت لذت را ببرد.

اندازه‌گیری رضایت مشتریان از طریق نظرسنجی و یافتن اینکه مالکان چقدر از خودروهایی که در کمر بستن دارند راضی هستند، امروزه عامل مهمی در خرید محسوب می‌شود.

با به کارگیری این گردآور مفصل اطلاعات، که با پشتیبانی آزمایش شخصی اتومبیل سپریدن می‌شود، به خریداران کمک می‌شود که مدل مد نظر خود را معرفی کنند؛ پیمودن چنین فرآیندی مایه می‌شود که افراد خودرویی بخرند که با همه نیازهای آن‌ها منطبق باشد و بتوانند راحتی و سواری موردنظر خود را با آن تجربه کنند.

وب‌سایت کانسومر ریپورتس (Consumer Reports) برای کسب اطلاعات در باره رضایت مشتریان از خودروهای بازار، با جمع‌آوری داده‌های نظرسنجی سالانه بیش از نیمه میلیون خودرو قدم مثبتی در این راه برداشته است.

اجاره ماشین

در این نظرسنجی، CR از مشترکین خویش یک سوال ساده در باره میزان خوشنودی خود از خودرویی که در کمر بستن دارد، پرسیده است.

اگر ناچار شوید مجدد خودروی جدیدی بخرید، آیا قطعا مدلی همانند با خودروی فعلی خریداری یا کرایه می‌کنید؟ علاوه بر این، استجابت دهندگان خودروهای خود را در شش گروه ارزیابی و دسته‌بندی کردند: تجربه رانندگی، راحتی، ارزش، نما خودرو، و سیستم‌های صوتی و تهویه مطبوع.

با پروا به این داده‌ها، متوجه می‌شویم که خودروهایی که به انتظارات و گرایش ها صاحبانشان استجابت مناسبی می‌دهند، به عنوان رضایت‌بخش‌ترین خودروها رتبه‌بندی شده‌اند.

به اتفاق با رتبه‌بندی CR، رسیدگی رضایت صاحبان اتومبیل اطلاعات زیاد ارزشمندی در کمر بستن خریداران خودروهای آینده پیمان می‌دهد الی اثناء خرید بتوانند با دقت بیشتری خرید کنند.

در پیوسته بر اساس واپسین نظرسنجی کانسومر ریپورتس در ایالات متحده آمریکا، ۱۰ خودروی رضایت‌بخش رتبه‌بندی شده است که با خودروی تمام الکتریکی تسلا مدل S پیش درآمد می‌شود و خودروسازان ژاپنی بیشترین بهره را در رضایت‌مندی مشتریان آمریکایی داشته‌اند.

اجاره ماشین تسلا

رنت ماشین هوندا

نسل پنجم هوندا ادیسه با دگرگونی ها و آرامش بیشتر، مصرف سوخت کمتر و سیستم سرگرمی و اطلاعاتی مترقی عرضه شده است. انعطاف‌پذیری فضای داخلی نیز شفا یافته، و با قابلیت لغزاندن صندلی‌های عقب در رده دوم به سمت جلو ارائه می‌شود. چندین قابلیت اتصال و ذخیره‌سازی فضای روح‌بخشی برای خانواده فراهم می‌کند.

پیشرانه ۲۸۰ اسب بخار ۳.۵ لیتری خورجینی ۶ سیلندر از نیرو فوقانی برخوردار است و با یک جعبه دنده اتوماتیک ۹ سرعته هماهنگ می‌شود در حالی که طرح‌های برتر مثل نسخه تورینگ و الیت جعبه دنده ۱۰ سرعته دریافت می‌کنند.

پیشرانه اتومبیل پر قدرت، آرام و با کارکرد نرم است، ولی گزینه چهار چرخ محرک وجود ندارد. سواری بسیار راحت، کابین آرام و فرمان‌پذیری خوب از سایر ویژگی‌های هوندا ادیسه است؛ با این حال اهرم گزینش دنده فشاری دکمه‌ای است که هنگام استفاده از حالت خودروگاه سروصدا ایجاد می‌کند.

صفحه نمایش لمسی سیستم سرگرمی و اطلاعاتی ۸ اینچی با سهم گیری از ویژگی‌های اغلب به چهره اختیاری ارائه شده، که نسبت به نسخه پیش‌فرض پیشرفته‌تر است اما هنوز هم کمی گیج‌کننده به نظر می‌رسد.

رنت ماشین هوندا

اجاره ماشین پورشه 911

شکل نمادین پورشه 911، قابلیت‌های این خودروی اسپرت کاملا امروزین را نهان می‌کند اما با توجه به وجود پیشرانه نیرومند در پایین کاپوت عملکرد نکوداشتن ارائه می‌دهد.

تمام پیشرانه‌ها به‌روز شده‌اند، که مدل پایه با ۶ سیلندر و ۳۷۰ اسب بخار و مدل کاررا ۶ سیلندر با ۴۲۰ اسب بخار عرضه می‌شوند و هر دو پیشرانه به جعبه دنده هفت سرعته دستی متصل شده است.

پورشه 911 سریع و با سواری بسیار عالی طراحی شده که مایه می‌شود راننده احساس کند به طور سر راست به جلوی اتومبیل چسبیده است.

نت صدای اگزوز پورشه 911 فوق‌العاده است، و رانندگی با جعبه دنده معمولی و جایگزینی دنده لذت سرعت را به سرنشین می‌چشاند.

به انگیزه طراحی اسپرت و راز و صدای پیشرانه، پورشه 911 به طور خاص در سفرهای طولانی پسندیده نیست، و کابین کج شده به سمت زیر مایه کاهش دسترسی و راحتی سرنشین در مسیرهای طولانی می‌شود.

فضای درونی به زیبایی ساخته شده، اما دکمه‌ها و سوئیچ‌های متعدد در داشبورد می‌تواند در ابتدا کمی دلهره‌آور باشد.

اجاره ماشین پورشه 911

رنت ماشین شورولت

شورولت کوروت با لبه‌های تیز و نیرو فراوان پیشرانه هشت سیلندر خورجینی ۴۵۵ اسب بخاری و حجم ۶.۲ لیتری و طراحی داخلی ارزش زیاد فوقانی دارد. جعبه دنده هفت سرعته دستی از امکانات حالت استاندارد اتومبیل است و می‌تواند با جعبه دنده هشت سرعته خودکار به چهره آپشن نیز در پسندیدن پیمان بگیرد.

رانندگانی که تشنه نیرو اکثریت هستند، می‌توانند پیشرانه ۶۵۰ اسب بخاری Z06 را در پایین کاپوت گزینش کنند.

ساخت تمام بدنه خودرو از آلومینیوم به صرفه‌جویی در انرژی و نیرو کمک شایانی می‌کند. عجله و سواری در هر دو نسخه کوپه یا روباز بی‌نظیر است و تفاوت چندانی با هم ندارند.

به لطف حالت‌های رانندگی قابل تنظیم، شورولت کوروت می‌تواند رقیب قدرتمندی برای خودروهای مسابقه‌ای باشد.

صندلی‌ها راحتی و آسایش نسبتا خوبی ارائه می‌دهند؛ اما نمی‌توان کابین کشیده به سمت زیر اتومبیل را نادیده گرفت، که در آن دسترسی به داشبورد دربایستن به مهارت‌های آکروباتیک دارد.

کل این‌ها را به اتفاق با اهرم تعویض دنده دستی و راز و صدای ابدیت تایر در نظر داشته باشید. نسخه ۴۶۰ اسب بخاری گرند اسپرت شورولت کوروت، چندی از اجزای آیرودینامیکی Z06 را نیز به خودرو اضافه می‌کند.

رنت ماشین شورولت

اجاره ماشین لینکلن در تهران

خودروی لینکلن کنتیننتال که طراحی آن بر بنیاد لینکلن MKZ انجام شده، پیشرفته‌ترین سدان و پرچمدار این خودروساز شناخته می‌شود. در مدل پایه از پیشرانه خورجینی ۶ سیلندر ۳.۷ لیتری سهم می‌برد، در حالی که استفاده از پیشرانه ۲.۷ لیتری بی‌توربو خورجینی ۶ سیلندر، نیرو زیاد زیادی برای لینکلن کنتیننتال فراهم می‌کند.

امکان استفاده از پیشرانه قدرتمند خورجینی ۶ سیلندر ۴۰۰ اسب بخاری ۳.۰ لیتری توین توربو نیز فراهم است. حالت جنباننده جلو از جمله امکانات استاندارد خودرو محسوب می‌شود، اما به چهره آپشن امکان تجهیز به حالت تمام چرخ جنباننده وجود دارد.

رانندگی بسیار راحت، کابین کاملا آرام و فرمان‌پذیری مطمئن در طراحی لینکلن کنتیننتال رعایت شده است. فضای کابین به نکویی تزئین شده و به خصوص در عقب جادار به نظر می‌رسد.

تناقض طراحی این خودرو در استفاده از اهرم تعویض دنده دستی و دکمه‌های الکترونیکی به جای دستگیره درب داخلی دیده می‌شود. از لحاظ قیمت‌گذاری، لینکلن کنتیننتال قابل رقابت با خودروهای سدان لوکس سایز میانه است.

رنت ماشین لینکلن

اجاره ماشین در تهران

برچسب ها: , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *