رنت ماشین در مرکز بین الملل

رنت ماشین در مرکز بین الملل

اکتبر 15, 2017 10:26 ق.ظ

رنت ماشین در مرکز بین الملل

رنت ماشین در مرکز بین الملل بر اساس گزارشی از تایمز سان دیگو، مرکز کرایهی فرودگاه بین المللی سن دیگو، نصب مجدد دیجیتال 1600 پایی را نشان داده است.

به گزارش اجاره ماشین بدون چک خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این پکیج شامل 2،100 پانل کاغذی الکترونیکی است که به نمایندگی مرکز خودرو اجاره می شود. هر پنل از نوع خورشیدی و کامپیوتر کنترل می شود.

این پانلها مجموعا بیش از 15 انیمیشن اجاره ماشین طراحی شده را شامل می شوند، از جمله ریزش های آب و برف های برف، به گزارش این گزارش. آثار هنری به خاطر استتار خیره کننده، نوعی استتار برای کشتی های مورد استفاده در جنگ جهانی اول نامگذاری شده است. خطوط کشتی ها می توانند از طریق استفاده از نوارها و الگوها دستگیر شوند.

رنت ماشین بدون راننده

رنت ماشین در مرکز بین الملل کیمبرلی جیک بکر، رنت رییس و مدیر عامل اجاره خودرو  شرکت فرودگاه بینالمللی سن دیگو، به این نتیجه رسیده است: “هیچ چیز مثل این نیست – از لحاظ مقیاس و استفاده هنری از این فن آوری پایدار در هنر – در هر نقطه از جهان” به تایمز سان دیگو گفت. “ما یک ساختمان کاربردی را گرفته ایم اجاره اتومبیل و آن را به یک آثار هنری پر جنب و جوش تبدیل کرده ایم.”

براساس گزارش، این پروژه 875000 دلار با هزینه 2 درصدی توزیع مصارف ساختمانی مرکز اجاره، تحت برنامه هنر عمومی فرودگاه بود.

رنت خودرو جایزه گردشگری ملی را به عنوان رنت ماشین بدون راننده بهترین شرکت حمل و نقل زمینی در هند دریافت کرد. این جایزه توسط رئیس جمهور هند، رام نات کویند، ارائه شد.

رنت ماشین در تهران

این سومین سال متوالی است که  این جایزه را دریافت کرده است.

رنت ماشین در مرکز بین الملل راجش لومبا، مدیرعامل رنت ماشین در تهران ، گفت: “ما پرشور و حرفه ای هستیم، اما در عین حال، مشتریانمان را به عنوان نقطه مرکزی نگه می داریم، که به ما کمک کرد تا اعتماد و اطمینان خود را به میزان قابل توجهی به دست آوریم.”

رنت ماشین در مرکز بین الملل در سال 1996 توسط رنت ماشین تأسیس شد و عملیات خود را با سه خودرو در دهلی نو آغاز کرد. در حال حاضر شرکت دارای مکان هایی در 60 شهر در سراسر هند است که ناوگان بیش از 3000 خودرو دارد.

برچسب ها: , , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *