رنت ماشین های لوکس خارجی در تهران

رنت ماشین های لوکس خارجی در تهران

اکتبر 4, 2017 1:37 ب.ظ

رنت ماشین های لوکس خارجی در تهران

رنت ماشین های لوکس خارجی در تهران پس از پرواز به مقصد خود، رنت کدام راه مقرون به صرفه برای مسافرت زمانی است که شما از هواپیما گام بردارید؟ انتخابی شامل یک ماشین اجاره ای، یک سرویس اجاره ماشین (یا خدمات ارزیابی خودرو) یا یک تاکسی سنتی است.

رنت ماشین مبتنی بر نیوزیلند قیمت های اوبر،کرایه ماشین قیمت تاکسی و نرخ های اجاره اتومبیل در سراسر جهان را با توجه به اینکه در آن شما در جهان هستید مطرح کنید.

جیمز دالگلیز، رنت خودرو مدیر کل اجرایی رنت خودرو ، گفت: “متغیرهای متعددی وجود دارد که باید در هنگام انتخاب چگونگی دست زدن به آنها مورد توجه قرار گیرد و بر قیمت نهایی و راحتی تاثیر می گذارد.” “و بیشتر از آن، هزینه مطلق نیز کاملا به شدت وابسته به دقیقا جایی است که در جهان هستی.”

رنت ماشین ارزان

رنت ماشین های لوکس خارجی در تهران به عنوان مثال، رنت ماشین ارزان  اگر شما در حال سفر به خود و تنها نیاز به رفتن از یک مکان به دیگری (و شما می دانید که بین آن دو مکان شما سفر)، سپس یک اتوبوس یا تاکسی اولین انتخاب هستند. اگر به حمل و نقل نیاز دارید، اما مطمئن نیستید از زمان ها، مکان ها یا مناطقی که سفر می کنید، یک ماشین اجاره ای می تواند یک گزینه بهتر باشد. وسیله نقلیه و وسایل نقلیه ی اوبابا معمولا در مناطق پرجمعیت زندگی می کنند.

گذشته از این ملاحظات، ملاحظات دیگر شامل مسافرت با کودکان کوچک یا خانواده های بزرگ و یا حمل چمدان های بزرگ مانند تجهیزات ورزشی می باشد.

اجاره ماشین در تهران

گفت: “ما 85 شهر در سراسر جهان را از آدلاید اجاره ماشین در تهران به زوریخ و همه جا در میان بررسی کردیم تا کار کردن با آن آسان تر شود تا یک خودرو را اجاره کنیم، یک اتوبوس بگیریم یا یک تاکسی به مرکز شهر از فرودگاه برویم.” “و ما مقایسه در دلار کیوی را مرتب کردیم تا بتوانیم قبل از شروع به کار در خارج از کشور بهترین گزینه را انتخاب کنیم.”

رنت ماشین های لوکس خارجی در تهران در نیوزیلند، میلان بهترین مکان برای اجاره ماشین است، به عنوان یک سوار تاکسی بازگشت به شما در برابر 243.50 دلار (151.32 یورو) در مقایسه با یک ماشین اجاره که هزینه 40.74 دلار (25.31 یورو) برای یک روز است، بر اساس تحقیق است. برای دلار آمریکا، هزینه 29.19 دلار برای اجاره یک روزه خودرو و 87.25 دلار برای دریافت تاکسی بازگشت است.

رنت ماشین

اوکلند در لیست دوم قرار دارد و این سفر تاکسی با قیمت 89.70 دلار در مقایسه با اجاره روزانه 37 دلار است. این رقم از زمانی آغاز شد که رنت ماشین اولین تحقیق مشابهی را سه سال پیش انجام داد.

سپس و دیگر سرویس های ارزیابی خودرو مانند یا اجاره ماشین وجود دارد. در حالی که فقط رنت ماشین برای این تحقیق مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است، بسته به نیازهای سفر شما، یک جایگزین مقرون به صرفه برای یک تاکسی یا در بعضی موارد اجاره اتومبیل است.

رنت ماشین های لوکس خارجی در تهران با توجه به تحقیقات، اتر ارزان تر از تاکسی ها در اکثر شهرهای سراسر جهان است. به عنوان مثال، این هزینه 163 درصد بیشتر برای گرفتن تاکسی از فرودگاه به شهر در بیرمنگام در  از آن است که به رنت ماشین در تهران  – 78.31 $ در یک تاکسی در برابر 29.76 $ در یک راه تاکسی یک راه، بر اساس گزارش.

رنت ماشین بدون راننده

با توجه به تحقیقات، به غیر از سفر تنها از فرودگاه به شهر، یک ماشین اجاره به طور کلی ارزان تر از تاکسی یا اندازه گیری شده است. برای رتبه بندی، هزینه اجاره یک ماشین تنها ارزان ترین هزینه های اساسی روزانه را در نظر می گیرد و شامل عوامل مانند سوخت و بیمه نیست.

جدول اجاره رنت ماشین بدون راننده در شهرهای مختلف دنیا به هزینه سفر از فرودگاه به مرکز شهر به نظر می رسد. جدول همچنین هزینه های مختلفی از ارزها را نشان می دهد.

برچسب ها: , , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *