سازمان اجاره ماشین

سازمان اجاره ماشین

اکتبر 4, 2017 2:18 ب.ظ

سازمان اجاره ماشین

سازمان اجاره ماشین اجاره اتومبیل در پرتغال پس از گسترش آن کرایه ماشین در اسپانیا و ایتالیا راه اندازی شده است. مکان های فرانشیز در شهرهای پرتغال، پورتو و فارو پرتغال افتتاح شد.

سازمان اجاره ماشین پرتغال یکی از 19 کشور است که اجاره ماشین در حال حاضر فعالیت می کند. کشورهای دیگر عبارتند از یونان، قبرس، ایتالیا، اسپانیا، مراکش، مالت، ترکیه، لتونی، گرجستان، آلبانی، مونته نگرو، صربستان، کوزوو، کرواسی، بلغارستان، مقدونیه، بوسنی و هرزگوین، رومانی و اسلوونی.

سازمان اجاره ماشین نیکس پاسالاکیس، مدیر عامل شرکت ، گفت: “ما برای امضای یکی دیگر از توافقنامه حق رای دادن با چشم انداز در بازار اروپا خوشحال هستیم. ما اعتماد داریم و به شدت بر این باوریم که تحت قرارداد جدیدی که با اجاره خودرو ساخته ایم، فروش ما در سال آینده منفجر خواهد شد، منجر به نمایش پویا ما در کانال های بیشتر و بازار اجاره اتومبیل آنلاین می شود. “

اجاره ماشین بدون راننده

سازمان اجاره ماشین “پاسپاکیس افزود:” اجاره ماشین ارزان ما به نتایج فیزیکی و رشد تدریجی توجه زیادی می دهیم تا اعتماد بازار رقابتی را به دست آورند. ” “ما با افتخار اعلام می کنیم کشورهای بیشتری وارد مارک ما پس از نمایندگی پویا ما به عنوان غرفه داران در نمایشگاه اجاره ماشین بدون راننده لندن 2017.”

ایالت ون کرایه حمل و نقل رایگان را به قربانیان و خانواده های تیراندازی جمعی در لاس وگاس ارائه می دهد.

این شرکت در نزدیکی فرودگاه بین المللی اجاره ماشین در تهران در لاس وگاس واقع شده است.

حمل و نقل رایگان می تواند شامل سفر به بیمارستان، مراکز اهدای خون، فرودگاه، و یا سایر موارد مرتبط باشد.

به گفته نیما ، معاون رئيس جمهور وانت وانت، این پیشنهاد امروز خوب است و به صورت مورد نیاز گسترش خواهد یافت.

سازمان اجاره ماشین مابسر گفت: “ما به ضرر و زیان هستیم.” این اجاره اتومبیل انجمن در طول سالها به ما خیلی کمک کرده است و شب گذشته در اثر یک تراژدی غیر قابل تصور رنج می برد. ما در حال تلاش برای انجام آنچه که ما می توانیم برای کمک به کسانی که در این زمان از غم و اندوه و سردرگمی کمک می کنند. “

برچسب ها: , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *