شرکت های اجاره ماشین در ایران

نوامبر 7, 2017 10:03 ق.ظ

شرکت های اجاره ماشین در ایران

شرکت های اجاره ماشین در ایران

شرکت های اجاره ماشین در ایران در سال 2009، انجمن روسی شرکت های اجاره اتومبیل تشکیل شد. این انجمن با به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد اجاره بد و انجام کمپین های تبلیغاتی مشترک، با دزدی های خودرو برخورد می کند. رولف اجاره می گوید، در کل، این تغییرات حاشیه های بهتر را در صنعت به ارمغان خواهد آورد.

طبق گزارش تحلیلی اجاره ماشین ، تغییراتی مانند سهولت در اجزای اجناس و باز شدن مارک های بین المللی مانند رنت ماشین و کرایه ماشین – و همچنین فرهنگ تجاری غربی آن – بازار روسیه را تحریک کرده است.

الکسی زاخاروف از آژانس تحلیلی روسیه اجاره ماشین می گوید: این رشد با ادامه امپدانس تجاری خاص به روسیه خنثی خواهد شد. این عوارض عبارتند از روش های اداری مربوط به تصادفات، دوره های تعمیر طولانی مدت به دلیل عدم وجود قطعات یدکی و سطح بالای تقلب در کشور. بیمه اتومبیل نیز بر درآمد تاثیر می گذارد، به ویژه برای شرکت های کوچک.

شرکت های اجاره ماشین در ایران

مشریان اجاره ماشین در روسیه

زخاروف می گوید: “در روسیه تقریبا نیمی از مشتریان اجاره اتومبیل ، به جای افراد، کسب و کار هستند و نسبت” اجاره شرکت های اجاره ماشین در ایران ماشین برای مراسم عروسی “خیلی بزرگ است، که رونق شخصی برای اجاره ماشین را نمی بیند. “ما باید بازار روسیه را به عنوان توسعه نیافتگی در نظر بگیریم.

گسترش هواپیماهای بدون سرنشین اروپایی مانند رنت ماشین و کرایه ماشین فرصتهای بیشتری را برای سفرهای طولانی مدت آخر هفته ایجاد کرده است، اما همچنان بازار اجاره بدون سرنشین را نیز پرورش داده است. مارک های اجاره اتومبیل “تخفیف عمیق” نسبت به هم افزایش یافته اند – اجاره ماشین در اسپانیا رقابت می کند که رقبا ، کرایه ماشین و رنت خودرو در تهران است و قصد دارد در بین المللی رشد کند.

صاحبان اجاره ماشین

شرکت های اجاره ماشین در ایران رابرت بایور، صاحب اجاره ماشین ، یک پورتال مسافرتی که آمریکایی ها را به اروپا سفر می کند، می گوید: “افرادی که اجاره های کوتاه تر را رزرو می کنند نسبت به استفاده آنها کمتر است.” “وقتی ما 25 سال پیش شروع کردیم، کسب و کار ما یک ماشین را به مدت دو تا سه هفته اجاره کردیم. اکنون برخی از افراد برای تعطیلات آخر هفته می روند. “تور بزرگ” واقعا از بین رفته است. امروز ما در مورد مناطق و کشورهای مختلف تمرکز می کنیم. ”

از آنجا که تقریبا نزدیکی دلار با یورو، گردشگری ورودی از ایالات متحده آمریکا پررونق است، و اجاره اتومبیل اعلام کرده است که رزروهای پیشرفته به دو رقم بالغ می رسند. خالیدی می گوید در یک اقتصاد بد اقتصاد آمریکا، آمریکایی ها نه روز در اروپا صرف می کنند. در اقتصاد امروز، آنها به مدت 10 روز به مسافرت می روند و کلاس ماشین را بالا می برند.

اجاره ماشین پارسیی

کسب و کار آمریکایی ها

شرکت های اجاره ماشین در ایران خالیدی می گوید: “کسب و کار ما برای آمریکایی هایی که به اروپا سفر می کنند، خاویار است و کسب و کار ما بین اروپا پاپ کورن است.”

کوه معتقد است که تقسیم رنت ماشین دلار-یورو ممکن است بر قیمت ها بیشتر فشار آورد، نه اینکه آنها را بسازند. او می گوید: “اجاره اتومبیل بزرگتر سعی خواهد کرد تا بر روی سطح ورودی حق بیمه نگه داشته شود.” “اما بازار انبوه، تامین کنندگان پایین تر همواره سعی در رقابت با قیمت خواهند داشت.”

رنت ماشین ایالات متحده

در حالی که اروپا دارای میزان قابل توجهی بالاتر از رزروهای پیش پرداخت شده از ایالات متحده است – رزروهای پیش پرداخت شده در وب سایتهای مارکدار در اروپا از 50٪ تا 60٪ – میزان پیش پرداخت نیز توسط کارگزاران هدایت می شود.

اجاره دهندگان در ایتالیا باید از تخفیف خسارت برخورد خرید کنند. این شرکت اجاره ماشین با کمپنی بسیار بالا و شرکت های اجاره ای محصولات بیمه را برای پوشش این شکاف عرضه می کند. در ایرلند، شرکت های اجاره ای مجاز به اخذ مجوز برای افراد مسن تر از 75 سال هستند.

اجاره اتومبیل در فرانسه

شرکت های اجاره ماشین در ایران فرانسه در سال 2012 تمامی اتومبیل ها، از جمله اجاره ها، برای حمل کیت های نفسگیر در سال 2012 مورد نیاز بود. مدت کوتاهی پس از آن قانون متوقف شد. هنگامی که آلمان لاستیک های زمستانی را اجباری کرد، شرکت های رنت ماشین در ابتدا هزینه را به مصرف کننده منتقل کردند؛ آنها دیگر نیستند

دوربین های ترافیکی در سراسر اروپا تبدیل شده اند. “ما یک سال در مورد بلیط های ترافیکی استفاده می کردیم؛ در حال حاضر ما یک زن و شوهر را هر هفته دریافت، “اجاره ماشین در تهران می گوید. “شرکت های اجاره ای غرق شده اند.”

شرکت های اجاره ای با تغییر اطلاعات اجاره ماشین بدون چک نامزدی به اختیارات خرید بلیط، هزینه اداری را به اشخاص اجاره ای، گاهی اوقات شش ماه بعد، متهم می کنند. سپس تا شش ماه پس از آن، مستأجر، یک بیانیه جداگانه دریافت می کند که از اختیارات خرید بلیط خارج از کشور برای تخلف است.

کرایه ماشین در ایتالیا

مشکل دیگر این است که “مناطق زیست محیطی” مانند کسانی هستند که در لندن و فلورانس، ایتالیا هستند. بهورور می گوید “فلورانس بدنام است.” “اگر شما برچسب مناسب نداشته باشید، هر زمان که در داخل و خارج از منطقه رانندگی می کنید، یک بلیط از یک دوربین دریافت خواهید کرد.”

شرکت های اجاره ماشین در ایران پاملا رایت، استراتژی و عملیات فروش معاون ارشد ارشد هرتز می گوید: “ما افتخار داریم تا 2015 را با چنین جایزه های معتبر از خوانندگان اجاره ماشین بدون راننده به پایان برسانیم.” در هرتز، ما متعهد کرایه ماشین هستیم که مشتری را اول و ارائه بهترین اتومبیل و خدمات در صنعت ما همچنان بر روی نوآوری تمرکز خواهیم کرد و واقعا تجربه مشتری هرتز را متمایز خواهیم کرد. ”

جوایز سفر هفتگی سالانه به تامین کنندگان صنعت ارائه می شود که در طول سال گذشته محصول و خدمات را هدایت کرده است. فاز رای گیری رای گیری در طول تابستان انجام شد. خوانندگان از آنها خواسته شد که نام هر شرکتی را که به نظر می رسید بهترین نمونه این گروه خاص باشد، بنویسد.

صنعت اجاره اتومبیل

از دیدگاه سود و خدمات مشتری، صنعت کرایه ماشین در اروپا از تثبیت بیشتر و استاندارد سازی بهره مند خواهد شد. به نظر می رسد سرعت تثبیت در سال های اخیر شتاب بیشتری داشته باشد، هر چند رسیدن به سطح تلفیقی که در ایالات متحده یافت می شود، سال ها طول می کشد.

شرکت های اجاره ماشین در ایران کرایه ماشین در مراکز شهری پرجمعیت اروپا جای گرفته است، در حالیکه رشد اقتصادی در بازارهای اروپای غربی در حال بهبود است.

اروپا و ماشین اجاره ای

اگرچه مسافران اروپایی از حمل و نقل عمومی عالی استفاده می کنند، خالیدی می گوید کرایه ماشین در اروپا معامله گرانه است و مزایای متفاوتی را ارائه می دهد. او می گوید: “چهار نفر در ماشین [اجاره] ارزان تر از چهار بلیط هواپیما هستند.” “وقتی پرواز می کنید، در صندلی گیر کرده اید. شما کشور را نمی بینید. ”

خالیدی می گوید: “هیچ نوع حمل و نقل دیگری در مورد اجاره اتومبیل نیست.” “این مدت زمان زیادی طول خواهد کشید”.

برچسب ها: , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *