علاقه به اجاره خودرو

علاقه به اجاره خودرو

نوامبر 20, 2017 9:23 ق.ظ

علاقه به اجاره خودرو

اجاره خودرو پارسی می گوید: وسایل نقلیه ما به افرادی که به خارج از منزل علاقه دارند، تجدید نظر می کنند. “ما همچنین تمایل داریم که اجاره دهندگان جوانتر داشته باشیم که نمی توانند یک وسیله نقلیه مانند اجاره خودرو را بفروشند، بنابراین برای آنها اجاره ای مناسب است.”

اجاره خودرو پارسی می گوید: کرایه آسانسور اجازه می دهد تا با وسیله نقلیه خود را با دوچرخه سواری. برای کمک به ایجاد تجربه بهتر، این شرکت همچنین لوازم جانبی مانند دوچرخه یا قفسه های اسکی، کولر و اجاق گاز را ارائه می دهد.


اجاره خودرو ارائه می دهد انواع خودروهای لوکس و ورزشی با افزودنی ها.


رایان کرزنر مدیر فروش اجاره خودرو می گوید: “اجاره ماشین برای یک نسل جوان مناسب نیست.” “ما در حال تلاش برای ساختن سکونت مجدد در خودرو هستیم. ما سیستم های سرگرمی و ما آنها را با چرخ های خنثی تر سفارش. کوپه های موستانگ ما با راه راه های مسابقه ای می آیند. ”

رنت ماشین یک خودروی تفریحی را که از یک رنت ماشین تبدیل شده است، اجاره می دهد. هیرون منون مدیر کل اجاره خودرو پارسی می گوید: “در مقایسه با نسل های دیگر، هزاره ها برای پرداخت یک بلیط یا هتل ارزان تر هزینه می کنند و از تجربه استفاده می کنند.با کمک به آن، با ارائه یک مکان برای ماندن در خودرو کمک می کند.”

تجدید نظر رنت ماشین

به گفته منون، رنت ماشین همچنین می تواند به یک مخاطب جوانتر تجدید نظر کند زیرا به دلیل اینکه منون از رانندگی بزرگتر رنج می برد، تهدیدی برای رانندگی نیست. او می گوید: “هدف اصلی ما این است که مردم را نشان دهیم که مینی های ما بیشتر شبیه یک ماشین هستند اما هنوز می توانند چهار نفری را بخوابند.”

برو اجاره در نیوزیلند به تازگی یک مورد خاص را به مجموعه ای از ناوگان خود اضافه شده است. اجاره ماشین یک تریلر کمپانی است که شامل یک کامیون برای حمل آن می شود.

این واحد کاملا پایدار بر روی انرژی خورشیدی اجرا می شود و دارای ویژگی هایی مانند کابینت توالت خصوصی، میز داخلی تاشو، اجاق گاز، واحد آشپزخانه، یخچال فشرده و ملافه برای دو همراه با لوازم جانبی کمپینگ است.
جیمز دالگلیگز، مدیر کل اجاره ، می گوید که اجاره ماشین در حال حاضر برای اجاره در مکان های خود در اوکلند و کریستوفر واقع هستند.

برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *