مالیات رنت ماشین

مالیات رنت ماشین

نوامبر 21, 2017 12:47 ب.ظ

مالیات رنت ماشین

بر اساس گزارشی از رادیو مونتانا، قانونگذاران مونتانا به طور موقت افزایش مالیات های مسکن و اجاره ماشین را افزایش می دهند. این مالیات ها به حفظ برخی از خدمات دولتی کمک می کند که انتظار می رود به دلیل کسری بودجه پیش بینی شده 227 میلیون دلاری مونتانا کاهش یابد.

بیل اجاره خودرو مجلس سنا مالیات اجاره ای را از 3 درصد تا 6 درصد دو برابر و مالیات بر وسایل نقلیه اجاره را از 4 درصد به 10 درصد افزایش می دهد. سناتور دیک برت، حامی این لایحه، گفت که این مالیات توسط دولت گاو استیو بولاک برای کاهش تاثیر مالیات بر مونتانانس ها انتخاب شده است. این گزارش می گوید که این مالیات به طور غیرمستقیم پرداخت می شود.

انجمن رنت ماشین

مخالفان شامل انجمن خرده فروشی مونتانا، انجمن مالیات دهندگان مونتانا و اتاق بازرگانی مونتانا هستند. براساس گزارش، برخی از افرادی که علیه این لایحه بودند مخالفت کردند که ممکن است از افزایش مالیات های کمتر برای وسایل نقلیه اقامت و وسایل اجاره ای حمایت کنند.

هرتز می گوید: برای این اجاره اتومبیل رنت ماشین اجاره خودرو کرایه ماشین تعطیلات آخر هفته شکرگذاری آینده، فرودگاه های بین المللی فرودگاه اورلاندو، فرودگاه بین المللی لس آنجلس، فرودگاه بین المللی میامی، فرودگاه بین المللی لاس وگاس و فرودگاه بین المللی فورت لادردال انتظار می رود.

اجاره ماشین در تهران

در طول مدت سفر شکرگذاری (به عنوان تعطیلات از 22 تا 22 نوامبر تا خرداد و 26 نوامبر)، روزی که برای وانت و اجاره می شود، قرار است 22 نوامبر باشد – با میانگین مدت اجاره تقریبا پنج روزه به نظر مردم با توجه به هرتز، از آخر هفته تعطیلات طولانی استفاده کنید.

تحقیقات رنت ماشین نشان می دهد که طی 9 سال گذشته، میزان حمل و نقل خودرو در طول روز شکرگزاری 40 درصد افزایش داشته است و بار دیگر این میزان حمل و نقل شماره 1 با 89.3 درصد خواهد بود که دومین میزان از سال 2005 است. ، معاون ارشد ارشد برنامه ریزی و پشتیبانی عملیات هرتز. “با هزاران مکان در سراسر کشور و یک تیم خدمات مشتری اختصاصی، ما منتظر کمک به مسافران در جاده ها برای تعطیلات هستند

برچسب ها: , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *