مدیر کل اجاره ماشین

مدیر کل اجاره ماشین

اکتبر 15, 2017 12:22 ب.ظ

مدیر کل اجاره ماشین

اجاره خودرو پارسی اعلام کرده است که انتصاب هیرون منون به عنوان مدیر کل اجاره ماشین در تهران . در این نقش تازه ایجاد شده، تمامی عملیات و بازاریابی ایالات متحده را نظارت خواهد کرد.

از به می آید و در آنجا به عنوان یکی از مؤسسات اجاره ماشین بدون راننده موسس و مدیر ارشد فناوری فعالیت می کند. او با مدیر عامل شرکت برای تعیین دیدگاه استراتژیک سازمان، از جمله توسعه نقشه راه محصول، سرآغاز تیم فناوری و مدیریت تمام جنبه های عملیات و کسب استعداد کار کرد، که منجر به کسب این شرکت توسط شد.

اجاره خودرو

قبل از ، او به عنوان مدیر اجرایی و شریک صد ساله، آژانس بازاریابی و ارتباطات خلاق سرویس کامل خدمت کرده است.

تیم آلپ، رئیس شرکت و ، گفت: “هیرن اجاره خودرو دارای زمینه چشمگیر شرکت های در حال رشد از نظر ابتدایی است. “او به وضوح توانایی ساخت زیرساخت های مناسب، استخدام استعدادهای مناسب و بهبود و رشد عملیات را نشان داد. ما هیجان زده هستیم که او را در مرحله بعدی در ایالات متحده هدایت کنیم. “

با توجه به این شرکت، دارای تمام مزایای در قاب رنت ماشین بدون چک مینی وان آسان به رانندگی است. با دو تخت دو نفره، هر به 4 نفر میپیوندد و همچنین دارای یخچال، دو اجاق گاز، یک سینک و یک پخش کننده دی وی دی می باشد.

اجاره ماشین

مکانهای ایالات متحده آمریکا در لس آنجلس، اجاره ماشین سان فرانسیسکو و لاس وگاس هستند. این کمپانی اخیرا سرویس تحویل و بازیابی خود را در شعاع 50 متری محل شعبه خود اعلام کرده است.

می گوید که نوآوری یکی از عوامل کلیدی در جذب و حفظ مشتریان است. “به همین دلیل است که ما همیشه منتظر ارائه محصولات و خدماتی هستیم که انعطاف پذیری و سادگی در اجاره اتومبیل ها را ارائه می دهند و آزادی انتخاب و استقلال بیشتری را برای مشتریان ما ارائه می دهند. ابزار اجاره تمام دیجیتال قصد دارد چشم انداز اجاره ماشین را در کشور تغییر دهد و ما معتقدیم که ماشین اجاره ای تبدیل رنت ماشین به یک گزینه تحرک جالب خواهد شد. ما می خواهیم تعجب کنیم و وفاداری مشتری را افزایش دهیم.

برچسب ها: , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *