کرایه خودرو لوکس ارزان در تهران

کرایه خودرو لوکس ارزان در تهران

سپتامبر 10, 2017 3:18 ب.ظ

کرایه خودرو لوکس ارزان در تهران

کرایه خودرو لوکس ارزان در تهران در فرودگاه اسكوپه راه اندازی شده است. با استفاده از این مکان جدید، کرایه خودرو در حال حاضر وابسته به سه کشور در اروپا است: رومانی، ایسلند و در حال حاضر مقدونیه.گفت: “به عنوان یک شرکت با جاهطلبی منطقه ای، هدف ما این است که  اجاره اتومبیل با شرکت ها و شبکه هایی که حضور گسترده تر در بازار جهانی را در بازار خودرو داشته باشند، مشارکت داشته باشیم.” “برای ما ضرورت دارد که تجربیاتمان را در تلاش برای ارائه خدمات عالی و رضایت بخش که می توانیم به طیف وسیعی از مشتریان ارائه دهیم، ضروری است.”

برنامه وابستگی مکزیک همچنان برای باز کردن در کشورهای اروپایی، کارائیب و آمریکای جنوبی باز است.جوردی ریورو، افسر ارشد محصول ، گفت: “برنامه وابسته در کشورهای مختلف برای شرکت هایی که مایل به رشد و توسعه کسب و کار خود با استفاده از آنچه رنت ماشین می تواند ارائه دهد، جستجو می کند.”اجاره ماشین ارزان در تهران یک ارائه دهنده خدمات فن آوری خودرو، با گروه اجاره خودرو همکاری کرده است تا خدمات ساکن در سائوپائولو، برزیل را به طور یکجانبه راه اندازی کند.

اجاره خودرو در تهران بدون راننده

اجاره خودرو در تهران بدون راننده با شروع یک برنامه آزمایشی همراه با راه اندازی کامل در ماه سپتامبر است. این سرویس با 95 وسیله نقلیه – 80 فروند هوشمند و 15 فروند BMW i3s به عموم باز خواهد شد.از طریق برنامه موبایل اجاره ماشین ، کاربران قادر خواهند بود وسایل نقلیه موجود، یک ماشین را رزرو کرده و درهای خود را باز کنند. کرایه ماشین خدمات خودرو را به صورت رایگان، از جمله برنامه تلفن همراه، فن آوری درون خودرو و یک سرویس پشت سر هم به کار خواهد گرفت.

لئوناردو دومینگوس، مدیر عامل شرکت اجاره خودرو گفت: “ستون های اساسی ایران خودرو ، کاهش ترافیک و کاهش آلودگی در شهر است که منجر به کیفیت زندگی سالمتر مردم سائو پائولو خواهد شد.” “هدف این است که تشویق استفاده منظم وسایل نقلیه برای سفر بین خانه و کار، هر چند که مشتریان می توانند از آنها برای تمام نیازهای سفر خود استفاده کنند.”

اجاره ماشین

کرایه خودرو لوکس ارزان در تهران گرگ دوکونگ، مدیر عامل شرکت ولوگ، گفت:کرایه ماشین در زمان مناسب خدمات مناسب را به شهر مناسب می دهد.” “سائو پائولو یک شهر اصلی برای به اشتراک گذاری اتومبیل رایگان شناور است، و رنت خودرو  تقاضای مورد نیاز برای حمل و نقل تمیز و راحت را پر خواهد کرد. ما افتخار می کنیم با آنها در این تلاش همکاری کنیم. “

کرایه خودرو لوکس ارزان در تهران در حال حاضر، در هفت کشور فعال است. همکاران دیگر شامل در مادرید با اجاره ماشین بدون راننده در ونکوور، در نیوزیلند و اجاره ماشین در کپنهاگ است.

برچسب ها: , , , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *