کرایه ماشین خارجی بدون راننده در تهران

کرایه ماشین خارجی بدون راننده در تهران

سپتامبر 19, 2017 1:39 ب.ظ

کرایه ماشین خارجی بدون راننده در تهران

کرایه ماشین خارجی بدون راننده در تهران  اجاره خودرو پارسی اعلام کرده است که سرویس خودرو خود را در کاستاریکا راه اندازی کرده است. این اولین راه اندازی در آمریکای لاتین را برای مارک نشان می دهد.

طبق گفته شرکت در طول سن خوزه، هیردی و آلاجولا، کرایه ماشین برای رزرو توسط ساعت یا روز استفاده می شود. ناوگان شامل انواع مدل ها و مدل ها، از جمله تویوتا یاریس، فورد فیگو و اجاره تویوتا  است. هر رزرو شامل گاز و بیمه است.

تریسی ژن، رئیس اجاره ماشین گفت: “راه اندازی امروز در کاستاریکا نقطه عطف بزرگی برای زیپک است.” “به عنوان اولین ورود ما به آمریکای لاتین، ما خوشحالیم که از اعضای کاستاریکا به شبکه ما خوش آمدید. با هر رنت ماشین از بین بردن نیاز به 13 وسیله نقلیه شخصی، ما منتظر کمک به کاهش مشکلات حمل و نقل و ترافیک در منطقه است. “

اجاره ماشین در تهران بدون راننده

کرایه ماشین خارجی بدون راننده در تهران این محل جدید کمک می کند تا با توسعه بین المللی اجاره خودرو ، که شامل بیش از 500 شهرها و شهرها در سراسر اروپا و آمریکای شمالی و همچنین گسترش اخیر به آسیا است – در ماه ژوئن در تایوان راه اندازی شد.

صنعت اجاره با چالش عرضه وسایل نقلیه فوری ارائه شده اجاره ماشین در تهران بدون راننده توسط هاروی سروکار دارد، زیرا شرکت های اجاره به جای جایگزینی واحدهای اجاره ای آسیب دیده جایگزین می شوند، در حالی که هزاران نفر از مردم برای جایگزینی حمل و نقل شخصی و کارگران امدادرسانی به اتومبیل نیاز دارند.

اجاره ماشین

کرایه ماشین خارجی بدون راننده در تهران  جی لیونز از آژانس املاک امریکا می گوید: “تقاضای زیادی برای خودروهایی که برای بازنشستگی آماده می شوند، وجود خواهد داشت.” “کامیون ها و اجاره کامیون ها همانطور که معامله گران برای بازسازی می آیند، رونق می گیرند و آنها نیز باید کامیون ها و کامیون های کم مصرف را خریداری کنند.”

خواهد اجاره اتومبیل از ناوگان مایل و رابرت میلر از اجاره ماشین اجاره یک ماشین برای بحث در مورد این اثرات و دیگران در سمینار “برنامه ریزی ناوگان 2018” پیوستن.

کرایه خودرو

تأثیرات بر خرید آنلاین، جابجایی موجودی به مناطق آسیب دیده، تاخیر احتمالی وسایل نقلیه جدید در ناوگان و کمبود وسیله نقلیه، در آینده و درازمدت به ارزش های جدید و مورد استفاده تاثیر خواهند گذاشت. کرایه اتومبیل از خدمات ارزیابی کرایه خودرو با این و دیگر مسائل در “چشم انداز ارزش گذاری: تجزیه و تحلیل های بخش توسط یک بخش” صحبت خواهد کرد.

برچسب ها: , , , , , , , ,

دسته بندی:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *