گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسی

گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسی

نوامبر 2, 2017 12:49 ب.ظ

گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسی

 

اجاره خودرو

 

مدیر عامل شرکت گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسی بزرگترین ارائه دهنده خدمات مخابراتی و تلفن همراه ساخته شده در زمینه وسایل نقلیه تجاری بوده است و به مشتریان خود در کنفرانس گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیسالانه اشاره کرده است.

در سال 2016 شرکت گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیو گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیاین شرکت در حال حاضر در بیش از 100،000 مشتری در 44 کشور خدمت می کند. گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیو سایر مدیران شرکت در 25 و 24 اکتبر در طول اجاره ماشین ، یک کنفرانس کاربر گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیکه در سال 2011 آغاز شد، به روز رسانی می شوند.

 

اجاره ماشین بدون راننده

ایرلندو گفت، گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیدر حال تلاش برای تعریف دوباره تلماتیک های سنتی است. این شرکت در حال حاضر طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را ارائه می دهد. گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیگسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیدارای 15 مشارکت با سازندگان وسایل نقلیه و تجهیزات است که سخت افزار و نرم افزار خود را از جمله فورد، جنرال موتورز و جان دیر نصب می کنند. رنت خودرو

ایرلندو گفت: “ما می دانیم که آینده در حال جاسازی است.”

این شرکت رابطه خود با شرکت فورد موتور را عمیق تر اعلام کرده است که مشتریانی که F-150 2018 با گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیگسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسی خریداری می کنند، می توانند به آسانی با Ford گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسییا گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیوسایل نقلیه را به حساب های موجود خود متصل کنند. فورد در سال 2019 مدل جدید خود را در سراسر ایتالیا ارائه می دهد.اجاره اتومبیل

گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیگسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیبه دنبال راه هایی برای بهبود جریان کارگران و وسایل نقلیه است. این شرکت گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسی را معرفی کرد، یک محصول نرم افزاری است که به کاربران کمک می کند تا کارها را برنامه ریزی و ارسال کنند، بین کارها حرکت کنند، نظارت بر پیشرفت، و برقراری ارتباط با مشتریان.

ایرلندو همچنین به مشتریان گفت که شرکت تازه متولد شده در طی اظهارات خود در اکتبر 24 در دانا پوینت، کالیفرنیا، تجربه و تجربه خرید را بهبود می بخشد و از جمله ارائه راه حل های همراه بیشتر، ساده تر خواهد شد. کرایه ماشین

او گفت که مشتریان ناوگان خودرو با وسایط نقلیه سنگین، هزینه های کمتری را برای تجهیز ناوگان خود با دستگاه های ثبت الکترونیکی (ELD) برای رسیدن به مجوز فدرال 17 دسامبر، می بینند.

وی افزود که شرکت Verizon گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیهمکاری بیشتری با شرکت های مدیریت ناوگان دارد و خواهان همکاری با آن شرکت ها خواهد شد.

ورایزون از سال 2012 تا کنون چهار شرکت را به دست آورده است، درحالیکه با خرید گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیگسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسیوارد بازار مخابرات می شود. در سال 2017 شرکت گسترش عملیات اجاره ماشین در اجاره خودرو پارسی، یک شرکت خدمات عملیات هواپیماهای بدون سرنشین خریداری کرد.

برچسب ها: , , , , , ,

دسته بندی: ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *