اجاره آنلاین ماشین بدو راننده در سایت پارسی رنت

اجاره آنلاین ماشین بدو راننده در سایت پارسی رنت

نوامبر 2, 2017 12:55 ب.ظ

  اجاره آنلاین ماشین بدو راننده در سایت پارسی رنت

 

اجاره خودرو نیوزیلند در حال حاضر ارائه یک ناوگان خودرو تمام الکتریکی برای اجاره در اوکلند و کریستچچر.

e-Golf های تمام الکتریکی بخشی از استراتژی پایداری اجاره اتومبیل است که در سال گذشته با Volkswagen نیوزیلند و اوکلند، ولینگتون و فرودگاه های کرایستچرچ اجرا شد.

این سرمایه گذاری مشترک شامل مسافران شرکت های بزرگ در رانندگی های e-Golf در سفرهای تجاری بدون هزینه بود. در حال حاضر، عموم مردم قادر خواهند بود همان کار را انجام دهند، پس از انجام آزمایش کامل e-golf 1278 کیلومتر که طی پنج روز از اوکلند به کریستچرچ گسترش یافت، انجام خواهد شد.

استیون جونز، مدیر کل شرکت اجاره ماشین نیوزیلند گفت: “ما نیاز داشتیم دقیقا بدانیم که چه مشتریان ما در حال رانندگی وسیله نقلیه الکتریکی، به ویژه در سفرهای طولانی به عنوان یک جزء اصلی از مشتریان ما متشکل از گردشگران هستند. “ما نیاز داشتیم که کاملا مطمئن باشیم که ناوگان الکتریکی خودرو و e-Golf در بالاتر از همه چیز امن هستند، قابل اعتماد و راحت هستند.

“جونز افزود:” از زمان آغاز فعالیت ورزشی مشتری ما، توسط چند صاحبان هتل ها و اپراتورهای هتل های منطقه ای با علاقه مند به راه اندازی ایستگاه های شارژ برای تهیه مسافران آگاهانه و آگاهانه از سوی مسافران آگاه شده است. ”

در اوایل سال جاری، کرایه ماشین در حدود دو هزار و 200 صندوق قابل تخصیص در دور دوم صندوق قابل قبول وسایل نقلیه را به عنوان بخشی از 15 اقدامات دولت برای ارتقای نتایج سازگار با محیط زیست برای نیوزیلند به دست آورد – با هدف دو برابر کردن تعداد وسایل الکتریکی در سال به 64،000 تا سال 2021

رنت ماشین با استفاده از وجوه به منظور جابجایی زیرساخت ها و هزینه های بازاریابی با هدف تبلیغ وسایل الکتریکی استفاده می کند.

برچسب ها: , , , , , , ,

دسته بندی: ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *